DEMO Auton - Efektívna správa automobilov, Spravujte autá, predaje a zmluvy na jednom mieste!

Výhody

Predstavujeme Vám jedinečnú webovú aplikáciu!

Efektívna správa vozidiel pre predajcov áut

V našej webovej aplikácii AUTON nájdete rozsiahlu funkcionalitu, ktorá Vám uľahčí prácu pri predaji áut. Automatické exporty na portály autobazar.sk a autobazar.eu sa postarajú o rýchlu aktualizáciu áut.

Aplikáciu AUTON máte neustále k dispozícii 24 hodín denne 7 dní v týždni bez ohľadu na to, kde sa nachádzate. Vaše dáta sú zálohované, takže neprídete o žiadne zmluvy ani údaje. AUTON má responzívny dizajn, čiže sa prispôsobí Vášmu smartfónu alebo tabletu.

Majte autá pod kontrolou!

Všetky autá máte na jednom mieste. Je jedno, kde ste, pripojiť do AUTON-u sa môžete cez telefón, tablet alebo počítač. Zobrazte si všetky aktuálne alebo predané vozidlá. Pomocou filtra a vyhľadávania si viete vyfiltrovať výsledky a rýchlo nájsť auto, ktoré hľadáte.

Otvorte si detail auta a máte podrobné informácie o stave, parametroch, cene auta a jej histórii. Pozrite si všetkých záujemcov, ktorí prejavili záujem o dané auto. Zobrazte si štatistiky, koľkokrát bolo auto zobrazené, alebo ho rovno zarezervujte. Všetko rýchlo, jednoducho a on-line!

Budujte si vzťah so zákazníkmi!

Vaši zákazníci si zaslúžia, aby ste sa o nich starali. Vďaka webovej aplikácii AUTON budete mať všetkých zákazníkov v jednom systéme. Budete si vedieť pozrieť kedy ste predali aké auto, aké má parametre, predajnú alebo výkupnú cenu, ak ste auto od zákazníka kupovali vy.

Zároveň budete mať v systéme aj všetky zmluvy, čiže sa k ním budete kedykoľvek vedieť vrátiť. Poskytujte zákazníkom pravidelné informácie! Vďaka databáze odberateľov noviniek viete jednoducho, rýchlo a efektívne osloviť svojich zákazníkov. 

Automatický export pre Register prevádzkových záznamov vozidla

Podnikatelia podnikajúci s autami (vykonávajúci predaj ojazdených cestných motorových vozidiel priamo alebo sprostredkovane) majú od 20. mája 2018 povinnosť zasielať informácie o všetkých vykonaných predajoch vozidiel, a to nepretržite a priamo alebo nepretržite a automatizovane do RPZV.

Náš software AUTON je na to pripravený! Jedným kliknutím odošlete informácie o vozidle do RPZV so všetkými údajmi, ktoré sú zo zákona povinné. Všetko ide automaticky a tak sa nemusíte báť žiadnej pokuty, ktorá je v tomto prípade 3.000€ - 100.000€.

Tlačte všetko pohodlne z jedného miesta!

Už sa nebudete musieť preklikávať cez rôzne programy, ručne robiť cenovky k autám, hľadať a upravovať zmluvy. V našej aplikácii AUTON máte všetko pripravené: tlačte zmluvy, cenovky za okno aj súhlasy z jedného miesta. Údaje o aute sa Vám automaticky načítajú a tak nemusíte už nič zadávať nanovo.

Všetko zvládnete vytlačiť pohodlne a rýchlo cez jedno kliknutie. Ušetríte tak veľa času a môžete sa venovať samotnému predaju. 

Exportujte cez jedno kliknutie!

Odkiaľ Vám chodí najviac dopytov? Vo väčšine prípadov je to z portálov autobazar.sk a autobazar.eu. Tak prečo si nezjednodušiť prácu a nenahrávať tam autá automaticky pri pridávaní do systému?

AUTON zvládne automaticky exportovať údaje o aute na portály autobazar.sk a autobazar.eu aj s Vaším logom na fotkách a kompletným popisom. 

© 2023 Všetky práva vyhradené pre Auton Software
Created by MI:SU Design
Používaním stránok prevádzkovateľa Auton Software
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.